Друк

Кредитні рейтинги облігацій ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" серій D, Е підтверджено на рівні uaBBB-

23.06.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" серій D, E на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитних рейтингів зумовлено збереженням основних ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" має досвід у сфері девелопменту та має у власності нерухомість у м. Одесі. Власники надають підтримку Емітенту шляхом збільшення статутного капіталу. Розміщення відсоткових облігацій зумовило зростання боргового навантаження Емітента. IBI-Rating відмічає високу чутливість ринку нерухомості, на якому здійснює свою діяльність ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", до економічної ситуації в країні.

Позитивно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: зростання грошових потоків Емітента від операційної діяльності за рахунок успішної реалізації девелоперських проектів. Негативно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, ускладнення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та за 3 міс. 2014 року, інформація про Емітента, відомості про випуски облігацій серій D, Е, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua