Друк

Кредитні рейтинги облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серій Q, R підтверджено на рівні uaBBB-

14.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серій Q та R на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів боргових інструментів ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Цільові облігацій випущено для фінансування будівництва житлових будинків №34 (серія Q) та №35 (серія R) у мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст" с. Циркуни, Харківського р-ну, Харківської обл. У грудні 2013 року будинок №34 було введено в експлуатацію. Будівництво житлового будинку №35 знаходиться на початковій стадії: будівельна готовність на 31.12.2013 р. становила 11% (приріст за IV кв. 2013 року – 5 в.п.).

ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівні кредитних рейтингів боргових інструментів можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівні кредитних рейтингів боргових інструментів можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі політичні та економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр., довідкова інформація про діяльність ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", інформація про випуск облігацій серій Q, R, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua