Друк

Кредитні рейтинги цільових облігацій ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘ підтверджені на рівні uaBBB

20.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових забезпечених облігацій ПрАТ ’‘Енергополь?Україна’‘ серій А-Х та серій А-3?Z-3 на рівні uaBBB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘ здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж інших регіонів України. При цьому Емітент має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів).

Наразі ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘ реалізує проект будівництва масштабного ЖК ’‘Міністерський’‘ (м. Київ) загальною площею понад 280 тис. кв. м. У липні 2012 року І чергу Комплексу введено в експлуатацію. Обсяг капіталовкладень у будівництво ІІ черги ЖК ’‘Міністерський’‘, станом на 30.09.2013 р. становить 274,4 млн. грн. без ПДВ (72% кошторисної вартості). Будівництво ІІІ черги ЖК ’‘Міністерський’‘, для фінансування якого випущено цільові облігації серій А?3–Z?3, перебуває на початковій стадії. Валютний ризик, що пов’язаний з наявністю зобов’язань в іноземній валюті, є незначним на фоні обсягів виручки Емітента.

Позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘, в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2010-2012 рр. та 9 міс. 2013 року, параметри випусків цільових облігацій серій А-Х та серій А?3–Z-3, дозвільні документи та інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку IBI-Rating вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua