Друк

Кредитні рейтинги міста Кременчук і облігацій серії А підтверджені на рівні uaBBB+

04.10.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів міста Кременчук та емісії іменних відсоткових звичайних (незабезпечених) облігацій серії А обсягом 25 млн. грн. на рівні uaBBB+ з прогнозом "стабільний".

Підтверджені кредитні рейтинги відображають: вищі за середні по країні показники соціально-економічного розвитку, що позитивно позначається на формуванні доходної частини бюджету; високий рівень бюджетної забезпеченості міста, який перевищує середнє значення для місцевих бюджетів по країні; висока залежність доходів бюджету від діяльності підприємств промислового комплексу міста; відсутність прямого боргу міської ради та низький рівень прямого боргового навантаження на бюджет міста у разі здійснення запозичення; високі показники ліквідності та відсутність касових розривів; необхідність здійснення значних капітальних вкладень в місцеву інфраструктуру у зв’язку з високим рівнем зношеності основних засобів, в тому числі житлового фонду, об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури міста.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: суттєве зростання доходної частини бюджету м. Кременчук та зниження залежності його доходної частини від діяльності окремих підприємств міста. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення показників виконання доходної частини бюджету, зниження показників ліквідності, зростання боргових зобов’язань, погіршення ситуації на ринку запозичень або обмеження доступу до нього муніципальних утворень.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від Фінансового управління Кременчуцької міської ради, в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2011 рр. та за І півріччя 2012 р., інформація про випуск іменних відсоткових звичайних (незабезпечених) облігацій серії А внутрішньої місцевої позики, планові показники соціального та економічного розвитку та бюджету міста, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів муніципальної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua