Друк

Кредитні рейтинги цільових облігацій ТПТК ‘‘Кераміст’‘ серій А, В і С підтверджені на рівні uaBBB-

19.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій ТПТК ’‘Кераміст’‘ серій А, В і С на рівні uaBBB-, прогноз рейтингів ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТПТК ’‘Кераміст’‘ зумовлено збереженням у ІI кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Зокрема вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має введення в експлуатацію ЖК ’‘Бригантина’‘ у березні поточного року. Крім того, слід відзначити високий рівень продажів квартир ЖК ’‘Бригантина’‘ (87% станом на 04.09.2013 р.), зумовлений стабільністю попиту на житлову нерухомість в м. Ялті.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТПТК ’‘Кераміст’‘, в тому числі: фінансова звітність за ІІ квартал 2013 року, інформація про випуски облігацій серій А, В і С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua