Друк

Кредитні рейтинги цільових облігацій ТПТК ‘‘Кераміст’‘ серій А, В і С підтверджені на рівні uaBBB-

09.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій ТПТК ’‘Кераміст’‘ серій А, В і С на рівні uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТПТК ’‘Кераміст’‘ зумовлено збереженням у ІІI кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Зокрема вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має введення в експлуатацію ЖК ’‘Бригантина’‘ у березні поточного року. З 01.09.2013 р. Емітент розпочав процедуру дострокового погашення цільових облігації серій А, В та С, зобов’язання за якими на 30.09.2013 р. становлять 36,2 млн. грн. Крім того, слід відзначити високий рівень продажів квартир ЖК ’‘Бригантина’‘ (87% станом на 30.09.2013 р.), зумовлений стабільністю попиту на житлову нерухомість в м. Ялті.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТПТК ’‘Кераміст’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, інформація про випуски облігацій серій А, В і С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua