Друк

Кредитні рейтинги АТ "ЄВРОГАЗБАНК" і облігацій серії В знижено до рівня uaBBB-

17.06.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитних рейтингів АТ "ЄВРОГАЗБАНК" та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії В з рівня uaВВВ+ до рівня uaВВВ-, прогноз рейтингів змінено на "негативний". Також кредитні рейтинги було внесено до Контрольного списку.

Зниження кредитних рейтингів обумовлене негативним впливом політичної та економічної нестабільності, яка спричинила відтік коштів з рахунків юридичних та фізичних осіб, на можливість Банку виконувати свої зобов’язання. Вказані фактори, а також те, що залучені кошти в більшій мірі вкладені Банком у довгострокові фінансові проекти, унеможливлюють на сьогоднішній день негайне виконання Банком всіх своїх зобов’язань одночасно перед всіма клієнтами Банку, повне повернення вкладів, в тому числі достроково. Разом з тим Рейтингове агентство проінформовано Банком, що він підтверджує всі свої зобов’язання за укладеними договорами банківських рахунків та договорами банківського вкладу і зобов’язується виконувати всі свої зобов’язання.

Прогноз рейтингу "негативний" вказує на можливість зниження кредитних рейтингів у майбутньому в разі подальшого погіршення ситуації. Помістивши кредитні рейтинги до Контрольного списку, Рейтингове агентство має намір більш уважно відслідковувати та оперативно реагувати на зміну ситуації.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua