Друк

Кредитні рейтинги АТ "ЄВРОГАЗБАНК" і облігацій серії В знижено до рівня uaBB

11.07.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитних рейтингів АТ "ЄВРОГАЗБАНК" та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії В з рівня uaВВВ- до рівня uaВВ з прогнозом "негативний" та збереженням у Контрольному списку.

Зниження рівнів кредитних рейтингів та збереження "негативного" прогнозу обумовлене погіршенням ситуації навколо Банку, що раніше зазначалась Рейтинговим агентством. Можливість Банку виконувати свої зобов’язання перед клієнтами все ще обмежена через значний відтік коштів з рахунків юридичних та фізичних осіб, спричинений негативним впливом політичної та економічної нестабільності в країні. Крім того, залучені Банком кошти в більшій мірі вкладені у довгострокові фінансові проекти, що унеможливлює негайне виконання Банком всіх своїх зобов’язань одночасно перед усіма клієнтами, повне повернення вкладів, в тому числі достроково.

Прогноз "негативний" вказує на можливість зниження кредитних рейтингів у майбутньому в разі подальшого погіршення ситуації. Рейтингове агентство має намір і надалі уважно відслідковувати та оперативно реагувати на зміну ситуації навколо Банку.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua