Друк

Кредитний рейтинг відсоткових облігацій серії А ТОВ "ФК "Капітал Експрес" визначено на рівні uaB

07.05.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ФК "Капітал Експрес" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Визначений кредитний рейтинг боргового інструменту відображає динамічний розвиток ринку факторингу, з яким пов’язана діяльність ТОВ "ФК "Капітал Експрес". Проте слід відзначити, що наразі господарська діяльність Емітента зосереджена на непрофільній діяльності – операції з цінними паперами. Це, відповідно, відобразилося на низькій якості активів, які, в основному, сформовані низьколіквідними цінними паперами, та на нестабільності грошових потоків. Емітенту притаманна висока залежність від позикового капіталу та високе боргове навантаження, внаслідок розміщення облігаційної позики обсягом 300 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків від профільної діяльності, зниження рівня залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: подальше зниження грошових потоків, зростання боргового навантаження, погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ФК "Капітал Експрес", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2012 рр., довідкова інформація про діяльність ТОВ "ФК "Капітал Експрес", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua