Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ПРОФІН БАНК" визначено на рівні uaВВВ (попередній)

12.04.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу ПАТ "ПРОФІН БАНК" на рівні uaВВВ (попередній) з прогнозом "у розвитку".

Визначений кредитний рейтинг відображає: високі показники капіталізації Банку; значний обсяг неробочих активів; зміна власників і перегляд стратегії розвитку Банку; високі показники ліквідності; збиткову діяльність та низькі показники ефективності; недостатній розвиток власної регіональної мережі та карткового бізнесу, що за умов подальшого збільшення присутності крупних системних банків на фінансовому ринку суттєво ускладнить виконання стратегічних завдань.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження питомої ваги неробочих активів; підвищення показників ефективності діяльності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів; зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ПРОФІН БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр., планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua