Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" підвищено до рівня uaA-

26.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" з рівня uaBBB+ до рівня uaA-, прогноз "у розвитку".

На підвищення кредитного рейтингу ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" вплинуло зміцнення ринкових позицій Банку та поліпшення більшості показників його діяльності.

Кредитний рейтинг uaA- відображає: прийнятні показники капіталізації банку та очікуване збільшення статутного капіталу; збереження високих значень показників ліквідності Банку; збереження концентрації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками; збереження концентрації ресурсної бази; невисоку диверсифікацію портфеля цінних паперів; стрімкий розвиток регіональної мережі, що сприяє реалізації стратегічних завдань Банку; інформаційну відкритість і прозорість фінансової установи.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, покращення якості кредитного портфеля та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, зниження концентрації портфеля цінних паперів за емітентами, підвищення показників ефективності діяльності та успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; подальше зниження капіталізації Банку, зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження якості портфеля цінних паперів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК", в тому числі: фінансова звітність за 2010-2012 рр., планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua