Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "Дружківський завод металевих виробів" підтверджено на рівні uaA+

26.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ "Дружківський завод металевих виробі" на рівні uaA+ з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "Дружківський завод металевих виробів" зумовлено збереженням у 2012 році ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ПАТ "Дружківський завод металевих виробів" зберігає стратегічне значення для держави та містоутворююче значення для м. Дружківка, а також утримує провідні позиції на вітчизняному ринку виробництва кріпильних металевих виробів. Діяльність підприємства характеризується прийнятними фінансовими результатами та показниками рентабельності: чистий прибуток за 2012 рік склав 16,5 млн. грн., а рентабельність EBITDA – 9%. Боргове навантаження ПАТ "Дружківський завод металевих виробів" низьке, показники ліквідності вищі за середні. Рейтингове агентство також відмічає високу концентрацію за основними постачальниками сировини. Крім того, існує ризик посилення захисних заходів (митних обмежень) на основних закордонних ринках збуту, що може спричинити скорочення обсягів експорту.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зниження операційних ризиків шляхом диверсифікації постачальників сировини та розширення ринків збуту. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: введення митних бар’єрів на основних закордонних ринках збуту, зниження показників ефективності діяльності, погіршення економічної ситуації в країні та світі.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Дружківський завод металевих виробів", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Дружківський завод металевих виробів", інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів короративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua