Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "Банк Руский Стандарт" підтверджено на рівні uaА- зі зміною прогнозу на "позитивний"

28.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "Банк Руский Стандарт" на рівні uaA- зі зміною прогнозу зі "стабільного" на "позитивний".

Підтверджений кредитний рейтинг відображає: підтримку з боку власника Банку та очікуване збільшення статутного капіталу; збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками; залежність Банку від коштів власника; збереження низького обсягу операцій у іноземній валюті, що знижує уразливість Банку до валютного ризику; збалансованість активів та пасивів за строками до погашення; роботу Банку у ризикованому сегменті (споживче кредитування) в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни; інформаційну відкритість та прозорість.

На зміну прогнозу рейтингу вплинуло поліпшення більшості показників діяльності Банку та посилення його позиції на ринку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, підвищення показників ефективності діяльності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зменшення фінансової підтримки з боку власника; погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Банк Руский Стандарт", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр., планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua