Друк

Кредитний рейтинг ПАТ АКБ "Львів" підтверджено на рівні uaBBB

14.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ АКБ "Львів" на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Підтверджений кредитний рейтинг ПАТ АКБ "Львів" обумовлений прийнятними показниками капіталізації Банку, щорічним збільшенням статутного капіталу та достатніми значеннями показників ліквідності. Чутливість Банку до кредитних ризиків зберігається через суттєву концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Диверсифікація клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками достатня. Показники ефективності діяльності Банку зберігаються низькими. Банк залишається інформаційно відкритим та прозорим.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, підвищення показників ефективності та прибуткова діяльність, реалізація стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ АКБ "Львів", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2012 рр. та за І-й квартал 2013 року, планові показники діяльності на 3-и квартали 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua