Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" серії А підтверджено на рівні uaВВВ-

13.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством «IBI-Rating» раніше. Першочерговим залишається наявність за випуском облігацій поруки з боку ТОВ "Камаз-Транс-Сервіс". Крім того, у власності ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" знаходиться тризірковий готельний комплекс "Русь" у м. Києві, що забезпечує Емітента стабільними надходженнями від здачі комплексу в оренду. При цьому рейтингове агентство відмічає високу чутливість ринків оренди готельної та комерційної нерухомості до економічної ситуації в країні. В аналізованому періоді також збереглася висока залежність від позикового капіталу та високе боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зменшення боргового навантаження, зниження галузевих ризиків. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, суттєве погіршення фінансового стану Емітента/Поручителя, значне зростання боргового навантаження Емітента/Поручителя, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА", в тому числі: фінансова звітність ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" та Поручителя (ТОВ "Камаз-Транс-Сервіс") за 2012 рік та за 3 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ЛД-ПЕРСПЕКТИВА" та Поручителя, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua