Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій В, D, Е-Н емітента ТОВ "А.В.С." підтверджений на рівні uaBBB

25.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій В, D, Е-Н емітента ТОВ "A.B.C." на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "A.B.C." зумовлено збереженням у січні-березні 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ПАТ "КБ "Приватбанк" виступає гарантом фінансування будівництва Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол". Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. До того ж ТОВ "A.B.C." має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Будівництво ЖК "Престиж Хол" ведеться згідно затвердженого графіку, проте ІВІ-Rating відмічає, що терміни між введенням в експлуатацію та погашенням облігацій є стислими. Також слід враховувати, що діяльність ТОВ "A.B.C." залишається збитковою, обсяг непокритого збитку на 31.03.2013 р. становив 91,7 млн. грн.

Позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, відкликання гарантом гарантій, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "A.B.C.", в тому числі: фінансова звітність за І квартал 2013 року та інформація про випуск облігацій серій В, D, Е-Н, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua