Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій D та Е ПАТ "Банк Руский Стандарт№ визначено на рівні uaА+

29.03.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій серій D та Е ПАТ "Банк Руский Стандарт" на рівні uaA+ з прогнозом "стабільний".

Визначений кредитний рейтинг відображає: підтримку з боку власника Банку та очікуване збільшення статутного капіталу; наявність забезпечення у вигляді банківських гарантій за облігаційними займами серій D та Е, які рейтингуються; збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками; залежність Банку від коштів власника; збереження низького обсягу операцій у іноземній валюті, що знижує уразливість Банку до валютного ризику; збалансованість активів та пасивів за строками до погашення; роботу Банку у ризикованому сегменті (споживче кредитування) в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни; інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, підвищення показників ефективності діяльності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зменшення фінансової підтримки з боку власника; погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Банк Руский Стандарт", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр., планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua