Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А-С емітента ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" підтверджено на рівні uaВВВ-

15.05.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серій А-С емітента ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" на рівні uaВВВ-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп" зумовлено збереженням у 2012 році ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Основним фактором, що впливає на рівень кредитного рейтингу, є наявність страхового забезпечення емісії облігацій з погашення облігацій та виплати відсоткового доходу з боку СК "Лемма". Також слід відзначити стабілізацію ринку житлової та комерційної нерухомості м. Одеси, на якому здійснює свою діяльність ТОВ "Ріал Істейт Бізнес Групп", за одночасного збереження високої чутливість ринку нерухомості до економічних змін в країні. Ліквідність Емітента оцінюється на високому рівні, що обумовлено наявністю у власності ліквідного майна (житлова та комерційна нерухомість).

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: успішна реалізація поточних девелоперських проектів та зростання грошових потоків Емітента від операційної діяльності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення фінансового стану та подальше зростання боргового навантаження, дострокове припинення дії договорів страхування емісії облігацій, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "РІБГ", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік, інформація про ТОВ "РІБГ", випуск облігацій серій А-С, прогнозні показники діяльності Емітента, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua