Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А-С емітента ТОВ"МІНІ-МАКС" підвищено до рівня uaВB

01.04.2013

IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій серій А-С емітента ТОВ "МІНІ-МАКС" до рівня uaВB з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) обумовлюється зростанням обсягу капіталовкладень у фінансування будівництва житлового комплексу – 5,1 млн. грн. (11% кошторисної вартості) станом на 31.12.2012 р. Для фінансування будівництва житлового комплексу (загальна площа – 11 978 кв. м) випущено цільові облігації.

ТОВ "МІНІ-МАКС" входить до юридично неоформленої групи компаній "Житлобуд-2", Генеральний підрядник (ТДВ "Житлобуд-2") має досвід реалізації масштабних будівельних проектів. Діяльність ТОВ "МІНІ-МАКС" залишається збитковою (непокритий збиток на кінець 2012 року становить 572 тис. грн.). Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: дотримання задекларованого графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "МІНІ-МАКС", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "МІНІ-МАКС", інформація про випуск облігацій серій А-С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua