Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій А-C емітента ТОВ "Будівельно-промисловий альянс" знижено до рівня uaC

15.03.2013

IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу дисконтних облігацій серій А-С емітента ТОВ "Будівельно-промисловий альянс" до рівня uaС з прогнозом рейтингу "негативний".

Зниження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) зумовлено очікуваною зміною стратегії розвитку Емітента, яка передбачає згортання інвестиційно-будівельної діяльності у зв’язку із відсутністю ресурсів для фінансування будівництва. Протягом аналізованого періоду Емітент не проводив активної господарської діяльності, будівництво рекреаційно оздоровчого апарткомплексу "Гурзуфський" у смт Гурзуф, кошти від реалізації якого могли бути використані для погашення дисконтних облігацій, призупинено на початковій стадії.

Прогноз "негативний" свідчить про можливість зниження кредитного рейтингу боргового інструменту у разі затвердження стратегії згортання інвестиційно-будівельної діяльності і, як наслідок, невиконання зобов’язань за дисконтними облігаціями.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Будівельно-промисловий альянс", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Будівельно-промисловий альянс", інформація про випуск дисконтних облігацій серій А-С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua