Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А ПАТ "Ритм" підтверджено на рівні uaB

19.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій серії А ПАТ "Ритм" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) відображає збереження ключових факторів, що відмічалися рейтинговим агентством раніше. Так, у м’ясопереробній промисловості, до якої належить ПАТ "Ритм", зберігається високий рівень конкуренції. Питома вага Емітента у загальному обсязі виробництва м’яса яловичини та телятини в Україні за підсумками 2012 року склала 2,5%. Обсяги виробництва та реалізації основних видів продукції ПАТ "Ритм" знижуються, що зумовлює нестабільність фінансових результатів та низькі показники рентабельності. Зберігається висока залежність від позикового капіталу та значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: зростання доходів за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: подальше зростання боргового навантаження та погіршення фінансового стану, погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Ритм", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ПАТ "Ритм", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua