Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "ПРІМАДОМ" підтверджено на рівні uaB-

19.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ПРІМАДОМ" на рівні uaB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "ПРІМАДОМ" зумовлено збереженням у ІІ півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент володіє ліквідною нерухомістю (житлова та комерційна). Проте ринок оренди комерційної нерухомості м. Одеси, на якому здійснює свою діяльність Емітент, і надалі перебуває в стані стагнації. Це, відповідно, відобразилося на нестабільності грошових потоків від операційної діяльності. Також залежність Емітента від позикового капіталу залишається високою.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків від основної діяльності, зниження фінансової залежності Емітента. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: суттєве зниження доходів від основної діяльності, погіршення економічної ситуації в регіоні та країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ПРІМАДОМ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ПРІМАДОМ", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua