Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Град Інвест" підтверджений на рівні uaССС

18.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій серії А ТОВ "Град Інвест" на рівні uaССС, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту ТОВ "Град Інвест" зумовлено збереженням у аналізованому періоді ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. Крім того, ТОВ "Град Інвест" не має досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів. Також слід відзначити, що за період 30.09.2012-31.03.2013 рр. валюта балансу ТОВ "Град Інвест" збільшилась на 70,6% та на 31.03.2013 р. становила 451,4 млн. грн., що зумовлено розміщенням в І кварталі 2013 року цільових облігацій серій А, В, С загальною номінальною вартістю 203,4 млн. грн. Наразі фінансування будівництва ЖК "Островського, 40" здійснюється за рахунок коштів, залучених від емісії цільових облігації серій А, В і С. Будівництво житлового комплексу здійснюється згідно затвердженого графіку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: формування позитивних грошових потоків, достатніх для обслуговування боргових зобов’язань, випередження графіку будівництва та збільшення показника фінансової незалежності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: неспроможність виконання контрагентами своїх зобов’язань перед Емітентом, подальше зростання боргового навантаження, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Град Інвест", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік та за І квартал 2013 року, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua