Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "ЕКОП-ПІВДЕНЬ" підтверджений на рівні uaС

26.04.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій серії А емітента ТОВ "ЕКОП-ПІВДЕНЬ" на рівні uaС, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "ЕКОП-ПІВДЕНЬ" зумовлено збереженням у ІІ півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Ступінь будівельної готовності ЖК "Прохоровський" на середину квітня 2013 року складає 99%. Однак наразі спостерігається затримка ведення будівельних робіт на 39 місяців. Причиною відставання від графіку будівництва є затримка виконання робіт з боку підрядників. Строки погашення цільових облігацій серії А минули. Емітент не виконав зобов’язання за облігаційною позикою у строки, визначені проспектом емісії, проте існують мирові угоди з інвесторами про відстрочку погашення облігацій. Передачу майнових прав за цільовими облігаціями планується розпочати у ІІ кварталі 2013 року.

Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути припинення будівництва житлового будинку, для фінансування якого були випущені цільові облігації серії А.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ЕКОП-ПІВДЕНЬ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ЕКОП-ПІВДЕНЬ", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua