Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій A-D емітента ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" підтверджено на рівні uaCC

24.04.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій серій A-D емітента ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" на рівні uaCC з прогнозом рейтингу "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" зумовлено збереженням у ІІ півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Зокрема, Емітент не здійснював активної господарської діяльності та не отримував доходів від операційної діяльності. Діяльність ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" залишається збитковою, непокритий збиток на 31.12.2012 р. становив 280,3 млн. грн. Залежність ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" від зовнішнього фінансування залишається виключною, яка у тому числі зумовлена значним обсягом емісії дисконтних облігацій (номінальна вартість 575,7 млн. грн.). Також слід відзначити, що активи ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" на 95,6% сформовано цінними паперами одного емітента, які мають низьку ліквідність (інвестиційні сертифікати ПЗНВІФ "Фордон").

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків, достатніх для обслуговування боргових зобов’язань; покращення результатів фінансово-господарської діяльності за одночасного зростання показників ефективності діяльності. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: погіршення фінансового стану та подальше зростання боргового навантаження; погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ", у тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua