Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії Q підтверджено на рівні uaBBB-

01.04.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії Q на рівні uaBBB- з прогнозом "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент продовжує будівництво 9-ти поверхового житлового будинку №34 загальною площею 10,9 тис. кв. м. на 106 квартир у мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст" у с. Циркуни, Харківського р-ну, Харківської обл., для фінансування якого випущено цільові облігації серії Q. Будівництво ведеться на земельній ділянці, яка знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст". Обсяг профінансованого будівництва перевищує 30% від кошторису житлового будинку, приріст за IV квартал 2012 року склав 7 в. п. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", інформація про випуск облігацій серії Q, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною. 

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua