Друк

Кредитний рейтинг облігацій емітента ПАТ КЕТЗ "Сатурн" підтверджено на рівні uaB+

29.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних забезпечених облігацій ПАТ КЕТЗ "Сатурн" серій А-D на рівні uaB+, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПАТ КЕТЗ 
"Сатурн" зумовлено збереженням у ІІ півріччі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. У власності Емітента перебуває готельно-рекреаційна нерухомість, яка забезпечує Емітенту надходження коштів. Слід відзначити, що Емітент займає провідні позиції на ринку рекреаційно-готельних послуг у м. Севастополі, адже у місті немає готелів з послугами п’ятизіркового рівня. До того ж ринок рекреаційної нерухомості м. Севастополя відзначається стабільним попитом. Однак залучення значного обсягу позикового капіталу призвело до високої залежності діяльності Емітента від зовнішніх джерел фінансування та значного боргового навантаження. Діяльність ПАТ КЕТЗ "Сатурн" протягом 2012 року була збитковою, за підсумками року сумарний обсяг збитку склав 36,7 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків від основної діяльності та покращення фінансового стану, зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: суттєве зниження доходів від основної діяльності, погіршення економічної ситуації в регіоні та країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ КЕТЗ 
"Сатурн", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, довідкова інформація про діяльність ПАТ КЕТЗ "Сатурн", параметри випуску облігацій серій А-D, інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua