Друк

Кредитний рейтинг цільових облігацій ПрАТ "Енергополь-Україна" підтверджено на рівні uaBBB

05.04.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій серій А-Х ПрАТ "Енергополь-Україна" на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПрАТ "Енергополь-Україна" зумовлено збереженням у 2012 році ключових факторів, що відмічалися IBI- раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ПрАТ "Енергополь-Україна" входить до складу потужного польського будівельного концерну "PBG S.A." та має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів). Будівельна готовність ІІ черги ЖК "Міністерський" (загальна площа черги – 74 730,7 кв. м), для фінансування якої випущено цільові облігації, на 31.12.2012 р. становить 15% (+5 в. п. за IV квартал 2012 року). Емітент вразливий до валютних ризиків в силу існування зобов’язань, отриманих в іноземній валюті. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ПрАТ "Енергополь-Україна".

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "Енергополь-Україна", в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012 рік, фінансова звітність Поручителя (ПАТ "ПБГ-Україна") за 2012 рік, дозвільні документи та інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку IBI-Rating вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua