Друк

Кредитний рейтинг АТ "БАНК "ТАВРИКА" знижено з рівня uaBB до рівня uaB

18.03.2013

IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу АТ "БАНК "ТАВРИКА" з рівня uaBB до рівня uaB (прогноз "негативний") зі збереженням у Контрольному списку.

В рамках оновлення кредитного рейтингу АТ "БАНК "ТАВРИКА" IBI-Rating було знижено рівень кредитного рейтингу Банку до рівня uaB у зв’язку з відсутністю інформації щодо результатів тендеру з пошуку інвестора. Також через те, що Банк демонструє інформаційну закритість, при оновленні рівня кредитного рейтингу Банку Рейтингове агентство використовувало інформацію, отриману з публічних джерел. Прогноз "негативний" вказує на можливість зниження рейтингу за збереження негативної тенденції.

Кредитний рейтинг АТ "БАНК "ТАВРИКА" знаходиться у Контрольному списку рейтингів. Контрольний список використовується для інформування учасників фінансового ринку про можливість зміни кредитного рейтингу в короткостроковому періоді. Внесення рейтингу в список означає, що на даний момент IBI-Rating розглядає питання щодо його зміни у зв’язку з подіями та тенденціями, які можуть суттєво вплинути на кредитоспроможність власника рейтингу.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua