Друк

Кредитний рейтинг АТ "БАНК "ТАВРИКА" знижено до рівні uaD та відкликано

21.03.2013

IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу АТ "БАНК "ТАВРИКА" з рівня uaB до рівня uaD. Одночасно агентство відкликало рейтинг банку. IBI-Rating більше не рейтингує АТ "БАНК "ТАВРИКА" та не здійснює його аналіз.

Рішення було прийнято рейтинговим комітетом на підставі Постанови Правління Національного банку України від 20.03.2013 №97 "Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БАНК "ТАВРИКА" та рішення виконавчої дирекції Фонду гарантованих вкладів фізичних осіб від 20.03.2013 №17 про початок здійснення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БАНК "ТАВРИКА" з 21.03.2013.

Рейтинг uaD за Національною рейтинговою шкалою означає дефолт, тобто виплата відсотків і основної суми за борговими зобов’язаннями позичальника припинена без досягнення згоди з кредиторами щодо реструктуризації заборгованості до настання строку платежу.

Довідково:
На момент виходу Постанови Правління Національного банку України "Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "БАНК "ТАВРИКА" кредитний рейтинг банку було встановлено на спекулятивному рівні uaB з прогнозом "негативний".

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua