Друк

Кредитні рейтинги облігацій ТОВ "Град Інвест" серій А, В і С визначено на рівні uaBB

04.04.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серії А та кредитного рейтингу іменних цільових незабезпечених облігацій серій В і С емітента ТОВ "Град Інвест" на рівні uaBB, прогноз "стабільний".

Довгострокові кредитні рейтинги боргових інструментів (РБІ) ТОВ "Град Інвест" відображають відсутність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів, в тому числі за рахунок цільових облігацій. Будівництво ЖК "Островського, 40", будівельна готовність якого на середину березня 2013 року складала 55%, здійснюється у м. Києві (Солом’янський р-н), що має вищі, порівняно з іншими регіонами України, показники розвитку ринку житлової нерухомості. Фінансування будівництва та виконання будівельних робіт здійснюється згідно затверджених графіків. Обсяг реалізованої нерухомості в ЖК "Островського, 40" станом на 27.03.2013 р. склав 45%. Також слід відзначити інформаційну відкритість та прозорість ТОВ "Град Інвест".

Позитивно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Град Інвест", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр. та інформація про випуск облігацій серій А, В і С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За
додатковою інформацією звертайтесь
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua