Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій D та E-J емітента ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ" визначені на рівні uaBB

15.05.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення кредитних рейтингів іменних цільових звичайних облігацій серії D та іменних цільових забезпечених облігацій серій E-J емітента ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ" на рівні uaBB, прогноз "стабільний".

Довгострокові кредитні рейтинги боргових інструментів (РБІ) ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ" відображають наявність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів, в тому числі за рахунок цільових облігацій. Зокрема, Емітентом було побудовано та вчасно введено в експлуатацію Клубний будинок "Гауді", фінансування будівництва якого здійснювалося за рахунок випуску облігацій серії D. Проте наразі облігації серії D погашені не в повному обсязі у зв’язку з тим, що власники облігацій не пред’явили їх до погашення у строки, визначені проспектом емісії.

Крім того, на сучасному етапі Емітент здійснює будівництво житлового будинку №2 (секція №2) ЖК "Євроград", для фінансування якого були випущені цільові облігації серій E-J. Станом на 29.04.2013 р. будівельна готовність об’єкту будівництва становила 65,3%. Фінансування будівництва та виконання будівельних робіт здійснюється згідно затверджених графіків. Станом на 29.04.2013 р. обсяг реалізації квартир житлового будинку №2 (секція №2) ЖК "Євроград" склав 22%. Також слід відзначити стабільність ринку нерухомості м. Донецька та інформаційну відкритість і прозорість Емітента.

Позитивно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівні кредитних рейтингів можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2012 рр., інформація про випуски облігацій серії D та серій E-J, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua