Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс" підтверджено на рівні uaBB зі зміною прогнозу

13.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В та І ТОВ "Укржилстрой плюс" на рівні uaBB зі зміною прогнозу на "негативний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ "Укржилстрой плюс" зумовлено збереженням у ІV кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТОВ "Укржилстрой плюс" має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів і передачі приміщень за цільовими облігаціями та може проводити роботи власними силами практично на всіх етапах будівництва. Діяльність ТОВ "Укржилстрой плюс" залишається збитковою - непокритий збиток на 31.12.2012 р. становив 5,6 млн. грн. Також слід враховувати відсутність у ТОВ "Укржилстрой плюс" зобов’язань за кредитами. Зміна прогнозу кредитних рейтингів боргових інструментів Емітента зумовлена недостатнім фінансуванням будівництва у зв’язку з низьким рівнем продажів нерухомості і, як наслідок, зростанням відставання від графіків будівництва. За умови збереження даної тенденції існує ймовірність зниження рівня кредитних рейтингів облігацій емітента ТОВ "Укржилстрой плюс".

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: покращення фінансових результатів Емітента за одночасного зростання ефективності діяльності, зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання боргового навантаження, подальше відставання від графіку будівництва, проблеми з фінансуванням будівництва, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Укржилстрой плюс", в тому числі: річна фінансова звітність за 2012 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua