Друк

Кредитні рейтинги облігацій серій А, В і С емітента ТПТК "Кераміст" підтверджені на рівні uaBBB-

17.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В і С ТПТК "Кераміст" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТПТК "Кераміст" зумовлено збереженням у І кварталі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТПТК "Кераміст" здійснила значний обсяг капіталовкладень у будівництво по вул. К. Маркса в м. Ялті – 106,7 млн. грн., що становить 93,4% загальної кошторисної вартості будівництва. Вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має введення в експлуатацію ЖК "Бригантина" (Декларація про готовність об’єкта до експлуатації зареєстрована у березні 2013 року Інспекцією ДАБК АР Крим) та високий рівень продажів квартир ЖК "Бригантина" (95% реалізації станом на 07.06.2013 р.), що зумовлений стабільністю попиту на житлову нерухомість в м. Ялті.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання показників ефективності операційної діяльності, зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення фінансових результатів та зростання боргового навантаження, несвоєчасність фінансування, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТПТК "Кераміст", в тому числі: фінансова звітність за І квартал 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua