Друк

Рейтинг надійності будівництва Клубного будинку ‘‘Gelios’‘ визначено на рівні 5

20.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва Клубного будинку ‘‘Gelios’‘ на рівні 5 (відмінна надійність). На визначений рівень рейтингу вплинули наявність досвіду реалізації проектів житлового будівництва у учасників проекту, стан будівельної готовності та своєчасність завершення будівництва, а також місцезнаходження об’єкта.

Генеральний підрядник ТОВ ‘‘БК ‘‘Міськжитлобуд’‘ є одним з найбільших забудовників столиці та виконує весь спектр будівельних робіт – від проектування і будівництва об’єктів ‘‘під ключ’‘ до їхньої реалізації та подальшої експлуатації. Забудовник проекту ПАТ ‘‘Київський холодокомбінат №2’‘ здав будинок в експлуатацію 29.07.2013 р., що підтверджується декларацією про готовність об’єкта до експлуатації. За наявності усієї необхідної дозвільної документації будівництво велося на земельній ділянці площею 0,3161 га, наданій у п’ятирічну оренду.

Реалізація приміщень у Клубному будинку ‘‘Gelios’‘ відбувається через цільові облігації, емітентом яких є Забудовник (кредитний рейтинг облігацій uaBBB, прогноз ‘‘стабільний’‘). Ціна квадратного метра відповідає цінам, що характерні на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження.

Клубний будинок ‘‘Gelios’‘ розташований в прилеглому до центру Києва Голосіївському районі неподалік станції метро ‘‘Голосіївська’‘. Також поряд з будинком розташована природна рекреаційна зона – Голосіївський парк. На першому поверсі клубного будинку ‘‘Gelios’‘ розміщені нежитлові приміщення, призначені для об’єктів інфраструктури. Поблизу будинку знаходяться учбові, медичні та торговельні заклади, заклади культурного відпочинку.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті Клубного будинку ‘‘Gelios’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua