Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості клубного будинку Gelios визначено на рівні invА

21.02.2013

IBI-Rating присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invА клубному будинку Gelios забудовника ПАТ "Київський холодокомбінат №2", який розташований за адресою: м. Київ, провулок Задорожний, 5.

Інвестиційний проект з рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю в порівнянні з іншими об'єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

IBI-Rating відзначає чинники, які вплинули на рівень рейтингу: наявність соціальної та торговельної інфраструктури; відповідність цін на приміщення в об'єкті ринковим цінам на аналогічні приміщення; вигідне місцерозташування клубного будинку Gelios в Голосіївському районі м. Києва неподалік від станції метро "Голосіївська". Крім того, клубний будинок розташований поруч із природною рекреаційною зоною - Голосіївським парком, що є додатковою перевагою даного проекту в порівнянні з іншими.

Також при визначенні рейтингу було враховано, що Забудовник веде будівництво клубного будинку Gelios на земельній ділянці площею 0,3161 га, наданій в оренду на п'ять років, без істотних затримок. Обсяг фінансування об’єкту станом на 31.12.2012 перевищував 18 млн. грн., що складає понад 70% від кошторисної вартості. Введення в експлуатацію заплановано на ІІ квартал 2013 року. При цьому генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд", який має значний досвід зведення об'єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення.

З детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua