Друк

Визначено рейтинг надійності будівництва Клубного дому ‘‘Арт Хол’‘ на рівні 5+

03.02.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва Клубного дому ‘‘Арт Хол’‘ на рівні 5+ (відмінна надійність). На визначений рівень рейтингу вплинули наявність фінансової підтримки та досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

Будівництво Клубного дому ‘‘Арт Хол’‘ реалізується за наявності гарантій з боку ПАТ ’‘КБ ’‘Приватбанк’‘. Забудовником об’єкта виступає ТОВ ’‘АС-МВК’‘, яке реалізує проект разом з Генеральним підрядником ПрАТ ’‘Аеробуд’‘. Генеральний підрядник має потужну виробничо-технічну базу та вагомий досвід зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового та житлового призначення.

Зведення об’єкта відбувається по вул. Воровського, 21, в історичному та діловому центрі Києва – в Шевченківському районі. В безпосередній близькості до об’єкта будівництва розташовані навчальні заклади, магазини, розважально-рекреаційні заклади та заклади культурного відпочинку.

Будівельні роботи ведуться за наявності всієї дозвільної документації на земельній ділянці, яка перебуває у власності Забудовника. Станом на кінець грудня 2013 року ступінь будівельної готовності Клубного дому ’‘Арт Хол’‘ вклав 65%. Плановий строк здачі об’єкта в експлуатацію – ІI півріччя 2014 року.

Приміщення у будинку реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ ’‘АС-МВК’‘. Ціна квадратного метра договірна та залежить від поверху, площі квартири, планування та дизайну. Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку та сприяють підвищенню захисту інвестицій.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті КД ’‘Арт Хол’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua