Друк

Як заробити, інвестуючи в інвестиційні фонди: підвищення фінансової грамотності для студентів Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова

04.12.2014
28 листопада 2014 року Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку IBI-Rating, провів освітній захід з підвищення фінансової грамотності для студентів Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова на тему "Інвестиційні фонди: що про них варто знати, як на цьому заробити".

Взявши участь у заході, студенти дізналися про існуючі інвестиційні фонди та про специфіку їхньої роботи, про існуючі тенденції та перспективи розвитку інституціонального інвестування в Україні. Практичний кейс на тему "Навички інвестування" навчив студентів мінімізувати ризики при виборі інвестиційного фонду, самостійно обирати фонд, в який можна вигідно та без ризику вкласти свої заощадження, та не втрачати свої кошти протягом встановленого строку. 

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу завдяки професійним знанням та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти. 
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua