Друк

Як працюють кредитно-рейтингові агентства: підвищення фінансової грамотності для студентів Національного університету харчових технологій

05.12.2014
2 грудня 2014 року представники рейтингового агентства IBI-Rating провели для студентів Національного університету харчових технологій освітній захід з підвищення фінансової грамотності на тему "Кредитний рейтинг: що це таке, як працюють кредитно-рейтингові агентства".

Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку, та Ігор Дикий, начальник відділу корпоративної сфери, підготували для студентів чудовий захід у форматі воркшопу. Студенти дізналися про роботу не тільки вітчизняних, але й міжнародних рейтингових агентств. Також аналітики-початківці на основі отриманої інформацію про кредитний рейтинг та за допомогою спеціальної методики, розробленої аналітиками рейтингового агентства, спробували оцінити кредитоспроможність одного з обраних підприємств. І потрібно сказати, що це їм вдалося з легкістю та задоволенням. НУХТ зрощує перспективні кадри! 

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу завдяки професійним знанням та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти.За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua