Друк

Інвестиційна привабливість ІІ черги ЖК ’‘Міністерський’‘ підтверджена на рівні invА

09.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості ІІ черги житлово-офісного комплексу ‘‘Міністерський’‘ на рівні invА (висока інвестиційна привабливість).

На підтверджений рівень рейтингу вплинули фактори, які зазначалися рейтинговим агентством раніше, а саме: вигідне місцезнаходження в межах інфраструктурно розвинутого Оболонського району м. Києва по вулиці Кондратюка, 1 поряд зі зручною транспортною розв'язкою та природною рекреаційною зоною ‘‘Пуща-Водиця’‘, що надає додаткові переваги даному проекту в порівнянні з іншими комплексами; ведення будівництва з якісних екологічно чистих матеріалів за європейськими технологіями - монолітний каркас, стіни з керамічної цегли, утеплений вентильований фасад, сучасні ліфтові системи, квартири здаються з високим ступенем готовності і якості обробки; відповідність середньої вартості 1 кв. м у комплексі цінам, характерним на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; наявність у Забудовника необхідної дозвільної документації. Також на території комплексу планується створення торговельно-розважальної інфраструктури та гостьового паркінгу.

Станом на 30.06.2013 р. профінансовано 44% загальної кошторисної вартості комплексу. Будівництво II черги комплексу ведеться з дотриманням затвердженого графіку: на кінець липня 2013 року завершено монолітні роботи по зведенню I-ї та VI-ї секцій, ведуться роботи по цегляній кладці стін і перегородок, штукатурні роботи, триває скління балконів та вікон, розпочато роботи по фасаду, електриці та сантехніці.

Приміщення у ІІ черзі ЖК ‘‘Міністерський’‘ реалізуються через продаж майнових прав, додатковою перевагою є наявність програм розстрочки та акційних пропозицій.

ПрАТ ’‘Енергополь-Україна’‘, яке виступає забудовником проекту, з 1991 року реалізувало в Україні такі проекти як: будівництво київської Торгово-Промислової палати, реконструкція будівлі консульства Польщі, будівництво II терміналу МА ‘‘Бориспіль’‘, зведення Яблунівського газопереробного заводу, будівництво торгових центрів та багатьох інших великих комерційних об'єктів.

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією. З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК ’‘Міністерський’‘ www.ministersky.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua