Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "РАДИКАЛ БАНК" підтверджений на рівні 4

13.09.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "РАДИКАЛ БАНК" на рівні 4 (висока надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає: достатню капіталізацію та достатній рівень ліквідності Банку, щоб нівелювати поточні ризики; хорошу репутацію Банку і відсутність суттєвих претензій з боку клієнтів до роботи Банку; чутливість Банку до кредитного ризику через залежність від фінансового стану окремих позичальників; залежність Банку від фінансового стану основних кредиторів, що обмежує фінансову гнучкість Банку та підвищує ризик ліквідності; добру якість ресурсної бази. Протягом аналізованого періоду показники ефективності діяльності Банку мали тенденцію до зниження. Також, на думку IBI-Rating, Банк може розраховувати на підтримку з боку власників.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності від фінансового стану основних позичальників. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через зниження якості активів, подальше зменшення прибутковості та показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "РАДИКАЛ БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр. та за І півріччя 2012 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua