Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" підтверджений на рівні 4+

23.10.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" на рівні 4+ (висока надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає: високі показники капіталізації Банку; прийнятний рівень ліквідності, хоча протягом аналізованого періоду спостерігалось зменшення обсягу високоліквідних активів; відсутність суттєвих претензій з боку клієнтів до роботи Банку; залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників, що може чинити тиск на ліквідність та капіталізацію Банку; збереження залежності Банку від основних кредиторів; низькі показники ефективності діяльності. Потрібно відмітити, що протягом 3-х кварталів поточного року діяльність Банку була прибутковою, хоча за результатами ІІІ кварталу Банк отримав збиток. Також, на думку IBI-Rating, Банк може розраховувати на підтримку з боку власників.

На думку IBI-Rating, позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, зниження залежності від фінансового стану позичальників та підвищення показників ефективності діяльності. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через зниження якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків; а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Перший Інвестиційний Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр. та за 3 квартали 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua