Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ ‘‘МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК’‘ підтверджений на рівні 5

03.01.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ’‘МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК’‘ на рівні 5 (відмінна надійність).

Підтверджений рівень індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ’‘МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК’‘ обумовлений позитивною репутацією фінансової установи. Банк вчасно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та контрагентами та регулятивні вимоги. Рейтинговим агентством не було виявлено суттєвих претензій з боку клієнтів до роботи Банку. Потрібно відмітити наявність підтримки з боку власників ПАТ ’‘МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК’‘, у тому числі за рахунок збільшення статутного капіталу. Крім того, стабільно підтримується необхідний розмір коштів на коррахунку в НБУ, питома вага високоліквідних активів перебуває на високому рівні та повністю покриває поточні зобов’язання. Зберігається залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників. Також зберігається суттєва концентрація ресурсної бази за основними кредиторами. Показники ефективності діяльності залишаються низькими. Діяльність Банку прибуткова.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, покращення якості кредитного портфеля та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, підвищення показників ефективності діяльності та успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; подальше зниження капіталізації Банку, зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, зниження якості портфеля цінних паперів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ’‘МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК’‘, в тому числі: фінансова звітність за 2010?2012 рр. та за січень-листопад 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua