Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ" визначений на рівні 4

10.01.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ" на рівні 4 (висока надійність).

Визначений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає достатню ліквідність та високу капіталізацію Банку. Крім того, на думку IBI-Rating, Банк може розраховувати на підтримку з боку власників. Протягом аналізованого періоду не було виявлено суттєвих претензій з боку клієнтів до його роботи. Банк поступово починає розвивати регіональну мережу. На сьогоднішній день активи Банку високої якості. Варто зазначити, що понад 90% клієнтського кредитного портфеля формують 70% позичальників. Основною складовою ресурсної бази є кошти клієнтів. Задовільна диверсифікація ресурсної бази впливає на фінансову гнучкість Банку. Упродовж квітня–вересня 2012 року діяльність Банку була прибутковою.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників, реалізація стратегії розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БАНК "СОФІЙСЬКИЙ", в тому числі: фінансова звітність за квітень-вересень 2012 року, планові показники діяльності на 2013 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua