Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "Банк Руский Стандарт" підтверджений на рівні 5

21.11.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "Банк Русский Стандарт" на рівні 5 (відмінна надійність).

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів – це думка рейтингового агентства щодо надійності фінансової установи. Фінансова установа з рейтингом 5 є надійною, вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями, має добру репутацію. Ймовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "Банк Русский Стандарт" відображає наступні фактори: здатність Банку нівелювати поточні ризики завдяки прийнятному рівню ліквідності; підтримку з боку власників Банку, про що свідчить збільшення обсягу коштів, залучених від акціонерів; добру якість активів; діяльність Банку, спрямовану на споживче кредитування, що знижує залежність Банку від фінансового стану його найбільших позичальників; Банк демонструє прибуткову діяльність.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Банк Русский Стандарт", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр. та за 3-и квартали 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua