Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ ’‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ підтверджений на рівні 4 (висока надійність)

25.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ на рівні 4 (висока надійність).

Підтверджений рівень індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ ’‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘ відображає високі показники капіталізації Банку. Питома вага високоліквідних активів перебуває на невисокому рівні, втім, їхній обсяг в повному об’ємі покриває поточні зобов’язання Банку. Банк підтримує необхідний обсяг коштів на коррахунку в НБУ, а тимчасово вільні кошти розміщує на міжбанківському ринку. Зобов’язання та регулятивні вимоги виконуються Банком вчасно. Крім того, на думку IBI?Rating, Банк може розраховувати на підтримку з боку власників. Кредитні ризики підвищуються через кредитування переважно корпоративних клієнтів та наявність незначної клієнтської бази. Незважаючи на те, що ресурсна база формується переважно коштами приватних осіб, її концентрація за основними кредиторами суттєва. Діяльність Банку поки що не прибуткова, що зумовлено витратами на організаційну діяльність.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: збереження високих показників діяльності протягом більш тривалого періоду, включаючи успішне управління ризиком ліквідності та якістю активів у негативній фазі економічного циклу, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ ‘‘БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ’‘, в тому числі: фінансова звітність за червень-листопад 2013 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua