Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "АПЕКС-БАНК" підтверджений на рівні 4+

07.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "АПЕКС-БАНК" на рівні 4+ (висока надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "АПЕКС-БАНК" відображає високу капіталізацію та достатню ліквідність Банку. Хорошу репутацію Банку підтверджує відсутність претензій з боку клієнтів до його роботи. Проте зберігається залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників, що підвищує його уразливість до кредитного ризику та може чинити тиск на ліквідність та капіталізацію Банку. Якість активів зберігається доброю, хоча існує незначний обсяг простроченої заборгованості, а якість ресурсної бази знижується через значний обсяг міжбанківських операцій. Протягом 3-го кварталу 2012 року Банк демонстрував прибуткову діяльність, а показники ефективності діяльності Банку залишались на високому рівні.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через зниження якості активів, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "АПЕКС-БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010–2011 рр. та за 3-и квартали 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua