Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ АКБ "Львів" підтверджений на рівні 5

23.07.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ АКБ "Львів" на рівні 5 (відмінна надійність).

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів на рівні 5 означає, що фінансова установа надійна, вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями, має добру репутацію. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Даний індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає: достатній рівень капіталізації та ліквідності, покращення якості активів, відсутність претензій з боку клієнтів до роботи Банку. Проте зберігається залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників, яка може чинити тиск на ліквідність та капіталізацію Банку; зберігається низька диверсифікація ресурсної бази Банку за основними кредиторами, яка обмежує його фінансову гнучкість, а також спостерігаються низькі показники ефективності діяльності Банку.

На думку IBI-Rating, на підвищення індивідуального рейтингу надійності вкладів може вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та покращення показників ефективності діяльності. На зниження індивідуального рейтингу надійності вкладів може вплинути погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ АКБ "Львів", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2011 рр. та за І півріччя 2012 року, планові показники діяльності до кінця 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua