Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів АТ ‘‘АРТЕМ–БАНК’‘ підтверджений на рівні 4

10.10.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів АТ ’‘АРТЕМ–БАНК’‘ на рівні 4 (висока надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів АТ ’‘АРТЕМ–БАНК’‘ відображає позитивну репутацію Банку, високий рівень ліквідності та капіталізації Банку. Протягом аналізованого періоду рейтинговим агентством не було виявлено будь-яких суттєвих претензій з боку клієнтів до роботи Банку. Банк вчасно виконує свої зобов’язання та регулятивні вимоги. На думку IBI-Rating, Банк може розраховувати на підтримку з боку власників. Залежність Банку від фінансового стану окремих позичальників підвищує його уразливість до кредитного ризику, що може чинити тиск на ліквідність та капіталізацію Банку. Концентрація ресурсної бази висока, що обмежує фінансову гнучкість Банку та підвищує ризик ліквідності. Показники ефективності діяльності Банку перебувають на низькому рівні, однак протягом останніх двох років діяльність Банку була прибутковою.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками; зниження залежності Банку від фінансового стану окремих позичальників; успішне виконання стратегічного плану розвитку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів; подальше зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ ’‘АРТЕМ–БАНК’‘, в тому числі: річна фінансова звітність за 2009–2012 рр. та фінансова звітність за період травень-вересень 2013 року, планові показники діяльності до кінця 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua