Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" підтверджено на рівні 4+

14.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" на рівні 4+ (висока надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів відображає позитивну репутацію ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК". Суттєвих претензій з боку клієнтів Банку до його роботи не було виявлено. Ліквідність Банку залишається на достатньому рівні для того, щоб виконувати перед вкладниками взяті на себе зобов’язання. Проте зберігається уразливість Банку до кредитного ризику через залежність від фінансового стану окремих позичальників. Також спостерігається концентрація ресурсної бази за основними кредиторами, що обмежує фінансову гнучкість Банку та підвищує ризик ліквідності. Банк демонструє прибуткову діяльність. Показники ефективності діяльності Банку знаходяться на низькому рівні у зв’язку з розвитком регіональної мережі.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами, підвищення якості кредитного портфеля та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, реалізація основних стратегій розвитку Банку. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, подальше зниження капіталізації Банку, зростання кредитних ризиків через подальше зниження якості активів, подальше погіршення ефективності діяльності, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК", в тому числі: річна фінансова звітність за 2011-2012 рр. та фінансова звітність за січень 2013 р., інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua